Latest News

Home / Катя Жук / КАТЯ ЖУК

КАТЯ ЖУК

Перфекціоністи не виживуть

Ви теж хочете все зробити із першої спроби? А якщо з першої спроби не вдається, то ви розчаровуєтесь і можливо навіть залишаєте задумане.

Подумайте, що в вашому житті ви  робите правильно?  Запишіть  5 таких речей. Можливо ви вмієте наводити лад в дома, готувати яєчню пашот, правильно спілкуватись англійською. Точно є щось чому вам потрібно було навчитись, і ви це зробили.

 А тепер подумайте, що саме вам довелось зробити в минулому  щоб досягнути такого стану речей, і здобути цей навик? Можливо хтось пішов на курси іноземної мови, тому досконало спілкується, хтось писав,  собі нагадування щоб не залишати брудного посуду чи не розкидати одяг по дому.

До чого я це кажу? Кожна звичка, якою ми володіємо нам далася великою кількістю спроб. Зробити все правильно з першого разу це надто агресивна і недосяжна ціль, І це  не призводить до росту та розвитку. В результаті ми ризикуємо не реалізуватись і те про, що мріємо лише залишиться ілюзією та маренням.

Не бійтеся робити помилки чи чогось не знати. Це природно.  Ми не повинні з першого разу зробити все вірно. Ми можемо помилятись, і чим швидше ми зрозуміємо, що працює добре, що є нашим тим швидше ми зможемо створити той стиль життя про який мріємо.

Please follow and like us:
Tags: , ,

Leave a Comment