Latest News

Home / car dealers / КОЛИ КУПУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ? Alex Dubinsky

КОЛИ КУПУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ? Alex Dubinsky

blue Toyota 2019

Протягом багатьох років роботи в бізнесі з продажу автомобілів це питання мені задавали тисячу разів. Як правило, про це запитують люди, у яких наступила пора вирішувати питання з машиною. Це буває тоді, коли у власника назріла необхідність поміняти машину. Друга категорія – звертаються за допомогою ті, у кого автомобіль ще в доброму стані, але власники хочуть отримати за нього найбільші гроші. При цьому вони не хочуть займатися дорогим технічним обслуговуванням або ремонтом.

Для перших моя відповідь проста: машину потрібно купувати, коли вона вам потрібна. І зовсім необов’язково, щоб це був кінець місяця або року, пізній вечір або субота, коли в диллершипі дуже багато людей і співробітники перевантажені. Це не якийсь особливий місяць або сезон, як вчать багато інтернет-сайтів, редаговані авторами без досвіду роботи з продажу автомобілів. Для диллершипу все одно, коли продати вам машину. Головне – продати! Зрозуміло, зручніше її купити, коли диллершип не перевантажений, оскільки в цьому випадку вам приділлять більше уваги, ви проведете менше часу і отримаєте кращий сервіс.

У разі, якщо ваша стара машина розсипається, не чекайте, поки вона зовсім зупиниться. Тоді ви побіжете в перший-ліпший диллершип і будете змушені купити те, що є в наявності, а не те, що хотілося або потрібно. Адже всім зрозуміло, що без машини в Америці не проживеш, особливо в передмістях. У цій ситуації вам вже буде все одно, який день, місяць чи пора року. Пам’ятайте – краще платити банку за нову машину, ніж механіку за ремонт старої. Про економію нервів і часу ми вже не говоримо!

Для тих, у кого автомобіль ще в доброму стані, найкращий час обміняти його, коли машині 4-5 років і її пробіг 50- 60 тисяч миль. В цьому випадку не доведеться стикатися з дорогим технічним обслуговуванням і прийдешнім ремонтом. Такий автомобіль дилеру легко перепродати, тому він вам дасть найвищу ціну. Логіка проста: адже якщо б ви хотіли купити старий автомобіль, шукали саме такий!

Часто люди шукають машини, року що минає, вважаючи, що це вигідніше. Іноді в цьому є сенс. Однак не забувайте, що в цьому випадку ви купуєте машину на рік старше. Якщо ви не плануєте їздити на цій машині все життя, а хочете через кілька років її поміняти, то різниця в ціні перепродажу вартості з машиною наступного року, може бути більш значною, ніж те, що ви зекономили сьогодні.

Вибір за вами! А я завжди готовий допомогти порадою або консультацією.

Please follow and like us:

Leave a Comment