Latest News

Home / car dealers / Alex Dubinsky, Arlington Toyota

Alex Dubinsky, Arlington Toyota


ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ КУПИТИ НОВУ МАШИНУ, ТО  ЗГІДНО З ЗАКОНОМ  ВОНИ ПРОДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ В ПРОФЕСІЙНИХ ДИЛЕР-ЦЕНТРАХ. НІХТО НЕ МОЖЕ КУПИТИ АВТОМОБІЛЬ У ВИРОБНИКА, ОКРІМ ОФІЦІЙНОГО ДИЛЛЕРА.

У вас є вибір серед вживаних авто . Коли я приїхав в Америку, старожили вчили мене – потрібно купувати машину в хорошому передмісті у літніх людей. Три місяці я їздив з родичами, шукав машину і нічого не міг купити: дорого або в поганому стані.

Зрештою, купив у дилера вживаних автомобілів і залишився обманутим, оскільки машина виявилася відновленою (rebuild). Купуючи машину у приватника, ви ніколи не знатимете, що купуєте, навіть якщо покажете її кваліфікованому механіку.Як пояснив мені колись мій знайомий механік: чим гіршою буде машина, тим більше вона принесе йому грошей. Крім того, ви не отримаєте ніяких гарантій, не дізнаєтесь чи потрапляла вона в аварії.Навіть чистий carfax – не показник. Сотні разів я бачив биті машини з чистим carfax.

Сьогодні ринок уживаних автомобілів дуже дорогий, тому що їх не достатньо.Тому ціни у приватника близькі до цін  у  дилера. Окрім того, приватнику потрібно платити готівкою, тому що він не буде вас фінансувати. Я часто  чую про те, як вигідно купувати машини на дилерських аукціонах.

Однак давайте все-таки розберемося. По-перше, ви повинні бути зареєстрованим дилером. У більшості випадків вас навіть не пропустять без перепустки. Отже, вибір за тим, кого ви найняли купити собі машину.

По-друге, на аукціоні не можна поїхати і перевірити технічний стан обраної машини. По-третє, як і в випадку з приватником, потрібно сплатити всю суму відразу, без отримання пільгового фінансування плюс оплата аукціонних зборів. І, звичайно, той, хто вам купить машину, не працює безкоштовно, адже він теж дилер. Не менш важливою є і його кваліфікація.

По-четверте: як ви думаєте, чи відправить дилер хорошу недорогу машину на аукціон при нинішньому дефіциті вживаних машин? Відповідно те, що продається на аукціоні, не найкращої якості.

Ще один ваш варіант – приватний dillership з продажу тільки вживаних авто. Основним джерелом служить той же аукціон плюс трохи зданих на обмін. Деякі з таких дилерських навіть не мають можливості довести авто до ладу перед продажем.Нещодавно я допомагав своїй клієнтці розібратися з однією з приватних дилерських компаній. За день до цього вони купили мерседес за дуже хорошою ціною, але по дорозі додому зрозуміли, що з автомобілем щось не те . Спідометр був скручений, carfax їм не показали через поломку комп’ютера. Забрати машину назад і повернути перший внесок dillership відмовився.Тільки тому, що в документах були  виявилені юридичні порушення, і під натиском банку контракт було анульовано і гроші повернуто. Недобросовісність дилера привела до великої втрати нервів і часу.


Нарешті, ми підходимо до офіційних професійних дилерських компаній , які продають нові та вживані автомобілі.

Але про це наступного разу.

А я завжди готовий допомогти порадою або консультацією. Мій прямий телефон 847-208-4600.

Please follow and like us:
Tags: , , , ,

Leave a Comment