• Post Your Ad
 • Latest News

  Home / Катя Жук / Катя Жук

  Катя Жук

  Я пам'ятаю, як з дитинства любила планувати, складати списки того, якою я хочу стати, які маю мати звички.... Складала списки на кожні літні канікули, на кожен новий навчальний семестр. Щось із списку  я досягла , щось ні, але головне тут те, що в мене кожен раз було бажання працювати над собою.В цьому є якась магія. Незалежно від того, де ви народились та виросли ви можете стати такою чи таким як ви хочете,як ви себе бачите. Я відношу себе до таких людей котрі працюють над собою, як над проектом. Я знайшла свою справу, яка мені подобається і надихає,і продовжую кожен день працювати над собою і це приносить результати .   Важливо повірити в те , що все можна змінити, завжди можна маленькими кроками прийти, до омріяних результатів.

  Так, я знаю, що мріяти інколи важко- коли все не так, як ми хотіли. Адже життя вносить свої коригування в наші сценарії.

  Давайте продовжувати мріяти! Наступний тиждень постарайтесь знайти ті мрії про, які ви забули, чи те, що б ви справді хотіли досягти  в кар'єрі, особистих стосунках, здоров'ї,стосунках із дітьми, фінансовому становищі, в духовній сфері. Подумайте, які цілі ви для себе визначаєте в кожній із цих сфер.

  Оцініть кожну із цих цілей за двома категоріями: чи вона має сенс для вас на майбутнє та чи принесе задоволення в процесі досягнення. Наприклад якщо потрібно покращити здоров'я ми можемо однозначно відповісти, що ця ціль має для нас значення і сенс на майбутнє . Ми хочемо бути енергійними, красивими, та наступним кроком є обрати саме той шлях досягнення цілі, котрий буде приносити задоволення і в процесі досягнення. Наприклад просто прогулянки щодня, можуть прекрасно допомагати підтримувати форму.

  Коли я ставила цілі в дитинстві я не знала, що потрібно щоб їх досягти. Ми ж розуміємо. що цього недостатньо просто визначити мрію Ще важливо визначити інші складові, що приведуть нас до цієї мрії. В цьому блозі я буду писати про свій досвід та про інструменти, що допомагають в у плануванні та досягненні цілей.

  Пишіть ваші запитання та коментарі .

  Please follow and like us:
  Tags: ,
  Comments 1
  • Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

   dmybngfytu

  Leave a Comment